PUSSYCAT MASÁŽ:

Erotická masáž Pussycat není obyčejná masáž, je to nenapodobitelný erotický zážitek pro muže, kteří se nespokojí pouze s přijímáním potěšení, ale rádi ho také rozdávají. Stačí jen vybrat si z našich masérek tu, která vám bude po všech stránkách vyhovovat, a můžete se společně oddat nekonečné rozkoši.

Nejprve si užijete jemné doteky masérky, jimiž bude zjišťovat nejcitlivější místa na vašem těle. Olejová masáž, při níž bude její nahé tělo klouzat po vašem, vám poskytne úžasnou relaxaci a zároveň ve vás probudí sexuální vzrušení a vzrůstající vášeň. Z pasivního pozorovatele se postupně stanete aktivním společníkem, krásné tělo vybrané dívky smíte zkoumat nejen očima, ale i dotyky a polibky. Žádné místo není tabu, dotýkat se a líbat můžete i intimní místa masérky. Právě sdílená rozkoš dělá z této erotické masáže zážitek, který budete chtít opakovat.

Absolutního vrcholu dosáhnete v poloze 69, kdy dívka různými technikami masíruje a laská váš penis, zatímco vy umocníte vzrůstající vzrušení a stupňující se rozkoš dotyky a polibky jejích intimních partií.

pussycat massage
MASÁŽ ZAHRNUJE:
  • 1. Před masáží si užijete příjemnou relaxační a lehce erotickou sprchu.
  • 2. Následuje erotická olejová masáž tělo na tělo, kdy je masérka (stejně jako vy) nahá.
  • 3. V průběhu masáže se můžete masérky dotýkat po celém těle.
  • 4. Masérku smíte líbat na kterémkoliv místě jejího těla, včetně intimních partií.
  • 5. Užijete si masáž penisu a varlat v poloze 69, a to až do úplného vyvrcholení. Počet orgasmů není omezen.
  • 6. Po masáži následuje ještě jedna příjemná společná sprcha.
60 min2500 Kč105 €125 $
90 min3500 Kč146 €175 $
120 min4500 Kč188 €225 $