MASÁŽ TĚLO NA TĚLO:

Pokud se řekne „erotická masáž“, ne každý ví, co si pod tím má představit. Jednoduše řečeno – je to cesta za prožitkem, který Vás dovede do neznámých krajin. 

Erotická masáž probudí Vaše smysly

Není masáž jako masáž. Někdy nemusí jít jen o to, abyste se zbavili bolesti zad anebo jiné části těla. Při masáži může jít i o splnění Vašich erotických snů. Váš zážitek začíná společnou relaxační erotickou sprchou. A pak už si budete vychutnávat erotickou masáž s teplým přírodním olejem. Masérka je pochopitelně nahá. 

  • Během celého procesu se můžete masérky lidně dotýkat. 
  • Ono je asi dost těžké pro muže, když je v jeho blízkosti krásná a nahá žena, aby jeho ruce nezatoužily po pohlazení. 

Přichází na řadu masáž penisu (včetně varlat) a nadpozemsky krásné vyvrcholení. Pokud muž touží po pokračování, není to žádný problém. 

Splňte si svá tajná přání

Erotická masáž Vám pomůže objevit záhady Vašeho těla. Konečně budete přesně vědět, co máte od dalšího intimního života očekávat. Prožijete jedinečný zážitek, který vnese do Vašeho života vzrušení, uvolnění a dodá sílu vašemu tělu i mysli. Zkušená masérka Vám dá pocit, že jste milovaný a chtěný. 

  • Nevyjdete z údivu, kolik je možné použít technik k tomu, aby se zvýšil Váš sexuální prožitek. 
  • Masérka v krátké chvíli odhalí, co je právě pro Vás to pravé a pak už jen své tělo i ruce přizpůsobí co nejvíce Vašim skrytým přáním. 

Erotická masáž je cesta k dosud nepoznané rozkoši

Jak už bylo naznačeno, masérky nepoužívají pouze ruce, ale celé své pevné, teplé a naolejované tělo, které bude jemně klouzat po tom Vašem a dovede Vás na vrchol rozkoše. 

  • S sebou si přineste jen touhu po novém dobrodružství a jinak nic. 
  • Vše potřebné najdete na místě. 

Pokud chcete zažít erotickou masáž se svou partnerkou, pak ani to není problém. Můžete si vybrat, zda si „do týmu“ přiberte jednu nebo dvě masérky. Pro zvýšení prožitku dostanete zdarma láhev šampaňského, které umí tak krásně nabudit ty pravé smysly. Ukončit svou cestu za poznáním můžete pouze se svým partnerem v naprostém soukromí. 

Body to body massage
30 min1300 Kč54 €65 $
60 min1800 Kč75 €90 $
90 min2500 Kč105 €125 $
120 min3500 Kč146 €175 $
MASÁŽ ZAHRNUJE:
  • 1. Společnou relaxační a zároveň erotickou sprchu před a po masáží.
  • 2. Erotickou olejovou masáž tělo na tělo s teplým přírodním olejem, během které je masérka nahá.
  • 3. Můžete se masérky po celém těle dotýkat.
  • 5. Masáž penisu včetně varlat, která je zakončena vyvrcholením. Počet vyvrcholení není omezen.

REZERVACE ONLINE